ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Прес-центр


Відкритість і готовність до діалогу - основні принципи зовнішніх комунікацій компанії «Фармпланета». Ми сподіваємося, що наші відносини будуть будуватися на чесності, взаємній довірі і повазі професійних інтересів один одного. Ми по-справжньому цінуємо партнерські відносини, які вже підтримуємо з вами сьогодні, і прагнемо того, щоб завтра це коло спілкування стало ще більшим.

У разі недостатності представленої інформації, будь ласка, звертайтеся до прес-служби компанії:

Вікторія Онищенко
Керівник Служби зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ
тел. +38(044) 496-28-38, вн. 7403
Email: press@pharmaplanet.net

×