ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів


div

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм», яка вже багато років є стратегічним партнером компанії «Фармпланета».


Компанії вивела на ринок в Австрію один з власних продуктів — харчову добавку «Сітопростат», дія якої спрямовані на профілактику захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Для того, щоб вивести «Сітопростат» в Європу необхідно було провести безліч перевірок на якість та ефективність, адже європейське законодавство набагато жорсткіше за українське.

«Перш ніж виводити продукт, ми замовили у європейських експертів оцінку відповідності нашого продукту європейським стандартам. Крім того, склад і якість продукту ретельно перевіряється в митних лабораторіях, без успішного проходження якої продукт на ринок потрапити не може. Нам довелося трохи змінити склад, щоб привести продукт у відповідність до європейських стандартів, була проведена велика робота, довгий переговорний процес, результатом якого став підписаний контракт з нашим австрійським партнером компанією OKOPHARМ», — поділилась Катерина Харченко, керівник відділу зовнішньо-економічної діяльності.
div

Однією з причин, чому українські продукти для здоров'я більш затребувані в Європі, експерти відзначають більш розвинену культура турботи про здоров'я і профілактики в європейських країнах. «На заході вже давно порахували і вивели формулу, що приймати вітаміни і харчові дієтичні добавки для збереження здоров'я не тільки корисно, але й вигідно для сімейного бюджету», — розповів Євген Ігнатов, керівник юридичної служби компанії «ФАРМПЛАНЕТА», офіційного дистрибутора «Сітопростата» в Україні.

«У цьому ж напрямку зараз рухається і наш МОЗ, проводячи реформи охорони здоров'я», — продовжив Євген. Він зазначив, що профілактичні заходи щодо збереження здоров'я допоможуть скоротити витрати з державного бюджету і, що найголовніше, збільшити тривалість життя українців. «Адже відомий факт, що найдовше в світі живуть японці і саме Японія займає перше місце по споживанню дієтичних добавок», — додав Євген.

«Сітопростат» був першим продуктом, з якого почалася історія розвитку компанії «Новалік-фарм» і він став першим продуктом, який потрапив в європейські аптеки. Наталя Сергійко висловила надію, що і всі інші продукти, які виробляє її компанія, в недалекому майбутньому будуть доступні європейським споживачам.

«Ми довели, що здатні виробляти конкурентний продукт високої якості і сподіваємося, що і інші продукти незабаром вийдуть на Європейський ринок», — сказала Наталія Сергійко.

На сьогодні продукти компанії «Новалік-фарм» доступні в Молдові та Казахстані, в планах вихід на ринки Чехії, Словаччини та Німеччини.

Офіційним дистрибутором «Ситопростату» є компанія «Фармпланета».

×