ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» розробила і впровадила Антикорупційну програму компанії


Група компаній «Фармпланета» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р., «Про Національне антикорупційне бюро України» та «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» розробила і впровадила Антикорупційну програму компанії. Документ встановлює комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності ТОВ «Фармпланета» і поширюється на всіх працівників компанії.

Розробка Антикорупційної програми є черговим кроком ТОВ «Фармпланета» у створенні антикорупційного середовища в діяльності компанії, забезпечення безумовного дотримання вимог та обмежень законодавства з питань протидії корупції всіма працівниками підприємства.

Корупція знижує економічне зростання, спотворює конкуренцію і пов'язана з серйозними правовими та репутаційними ризиками. Як лідер ринку, група компаній «Фармпланета» одним із перших активно впроваджує конструктивні нововведення. Керівництво компанії впевнене, що антикорупційні механізми, впроваджені в діяльність юридичних осіб, дадуть позитивний результат у короткостроковій перспективі. Тому імплементація міжнародних практик боротьби з корупцією та відповідальність юридичних осіб за відповідні правопорушення є життєво необхідним кроком для України.

Компанія «Фармпланета» стала одним із перших національних фармацевтичних дистриб'юторів, який розробив і ввів у дію Антикорупційну програму. Цим кроком ми підтримуємо прагнення держави розвиватися, наближатися до європейських цінностей і наближати їх для решти громадян країни.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», є офіційним дистриб'ютором стратегічного партнера «Новалік-Фарм» препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум», а також продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×