ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

У «Фармпланеті» доступний для замовлення «Пантенол» в новому обсязі


Шановні партнери!

З радістю повідомляємо, що фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» виводить на ринок засіб на основі декспантенола Пантенол крем піна спрей, 75 г.

Экстракт красного дрожжевого риса
Пантенол крем піна спрей випускається у формі аерозолю в балонах по 75 г. Поряд з декспантенолом 5% Пантенол крем піна спрей, 75 г містить екстракти живокосту, ромашки та календули, які підсилюють протинабрякову і відновлюючу дію на пошкоджену шкіру.

Зроблені ТОВ ВТФ «Флорі Спрей» на замовлення ТОВ «Новалік-Фарм».

Пропонуємо замовити Пантенол крем піна спрей, 75 г у офіційного дистриб'ютора ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА».

Ціна Пантенол крем піна спрей 75 г — 50.00 грн. (з ПДВ)*

Виготовлено на замовлення ТОВ «Новалік-Фарм».
08171, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Хотів, вул. Промислова, 3.
Тел.: (044) 391-50-80, E-mail: info@novalik.com, www.novalik.com
Виробник: ТОВ «Флорі Спрей» м. Харьків, (057) 703-15-83

Офіційний дистриб'ютор: ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА»
Тел.: (044) 391-50-90 E-mail: info@pharmplanet.com.ua
www.pharmplanet.com.ua

×