ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ РАНОК» разом із співробітниками компанії «Фармпланета» відвідали дитячий будинок «Моя родина»


Общественная организация

2 листопада ГО Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ РАНОК» разом із співробітниками компанії «Фармпланета» відвідали дитячий будинок «Моя родина» у с. Хотів. Оскільки цей дитячий будинок знаходиться недалеко від центрального офісу фармацевтичної компанії, соціально активні співробітники ініціювали активність по допомозі та підтримці цього дитячого будинку на постійній основі. Президент компанії «Фармпланета» підтримав прохання надати необхідні медикаменти, а працівники компанії зібрали і подарували дітям необхідні речі: одяг, взуття, книжки, іграшки та розвиваючі ігри.

В будинку в різний час виховується від 8 до 15 дітей, які тимчасово тут проживають і навчаються, поки батьки проходять реабілітацію. Це діти, доля яких склалася не найкращим чином. Їхні батьки страждають алкоголізмом, вживають наркотики, не мають роботи та відчуття відповідальності за своїх дітей. Лариса Мельниченко, волонтер дитячого будинку, розказала, що все, що мають діти в цьому дитячому будинку – робиться за рахунок благодійників та волонтерів. Намагаються як можна частіше вивозити дітей на екскурсії і в табори, а також слідкують за тим, щоб не переривався навчальний процес. «Звичайно, перш за все, ми намагаємось реабілітувати родину, щоб дитина могла повернутись у сім’ю, але коли це неможливо – тоді ми шукаємо дитині новий дім. Інколи діти самі просять нас знайти їм нову родину», – поділилась пані Лариса.

В лютому компанія «Фармпланета» передала дитячому будинку ліки, і тепер, в новий сезон простудних та вірусних захворювань, ми знову відправили ліки, а також провідали дітей; з деякими з них ми були вже знайомі. Цього разу до нашого візиту приєднались співробітники компанії: вони дізнались про вік дітей і зібрали одяг, взуття, книги та іграшки. А також підготували розважально-повчальну програму і навчили дітей як треба себе поводитись, щоб не захворіти.

Найбільший ажіотаж серед дітей визвала іграшка-лизунчик, яка мала на меті продемонструвати, як діють лікарські препарати проти кашлю «ГелоМиртол». Діти самі розказали, що коли хворієш накопичується мокротиння, яке схоже на іграшку-лизунчик, а пігулки допомагають виводити це мокротиння. Баночки з різнокольоровими іграшками дуже сподобались дітям.

Зараз в дитячому будинку виховується 8 дітей, вони дуже дружні та активні, і з радістю сприймають візити гостей. «Фармпланета» буде і далі підтримувати дітей, які знаходяться в цьому дитячому будинку і раді, що наші колеги не лишились байдужими і також долучились до спільної доброї справи.

×