ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС


Украинский Ситопростат стал доступен мужчинам в странах ЕС
Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм», яка є стратегічним партнером компанії «ФАРМПЛАНЕТА», почала поставки в Австрію біологічно активної добавки «Сітопростат»® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

«Сітопростат»® розроблений, виробляється і постачається на ринок українською фармацевтичною компанією Новалік-Фарм. Головний компонент добавки — β-ситостерол — запобігає розвитку аденоми передміхурової залози, сприяє зменшенню вираженості і запобігає пов'язаних з нею симптомів: часте і утруднене сечовипускання, нетримання сечі, болі внизу живота. Згідно зі статистикою близько половини чоловіків у віці 50-60 років мають аденому передміхурової залози в тій чи іншій мірі вираженості. Цинк і селен в складі «Сітопростат»® сприятливо впливає на організм при запальних процесах, порушеннях репродуктивної функції, зниженому імунітеті.

Вихід «Сітопростат»® на західноєвропейський ринок знакова подія для нас, — розповідає Наталія Сергейко, директор «Новалік-Фарм». «Сітопростат»® — це перший розроблений і вироблений нашою компанією продукт, з якого в 2013 році і почалася історія «Новалік-Фарм» як компанії-виробника. З урахуванням того, що в Австрії сформувалася культура споживання своїх біологічно активних добавок, а законодавство суворо контролює їх якість і безпеку, експорт в цю країну ми вважаємо визнанням високої якості нашого продукту, а також підтвердженням того, що «Новалік-Фарм» розвивається в правильному напрямку», — додала Наталія Сергейко.

«Поставка до Австрії є першим для нас експортом в країну Західної Європи і члена ЄС. До цього ми відвантажували наші продукти лише в країни колишнього СРСР, — говорить керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Катерина Харченко. «До того, як почати реєстрацію австрійські партнери зробили ряд аналізів і експертиз, а ми навіть внесли кілька змін в рецептуру «Сітопростат»®, щоб відповідати західноєвропейським стандартам. Тільки після цього сторони уклали контракт», — поділилася деякими деталями угоди Катерина Харченко.

Всі необхідні формальні процедури по «Сітопростат»® завершені, перша партія доставлена ​​в Австрію і продукт вже доступний європейським споживачам.

Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» є ексклюзивним дистриб'ютором «Сітопростат»® в Україні.

×