ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

У пошуках стратегії розвитку системи охорони здоров’я в Україні


У пошуках стратегії розвитку системи охорони здоров’я в Україні

21 жовтня 2016 року в м. Києві відбувся ІІ "Український форум з охорони здоров’я ’16", основною темою якого стала реформа системи охорони здоров’я та залучення інвестицій в цей сектор. Форум вже вдруге об’єднав більше 500 учасників з 23 країн світу з метою обговорення можливостей залучення інвестицій в сектор охорони здоров'я та для вирішення найбільш нагальних викликів галузі. Серед учасників події були присутіні керівництво МОЗ, виробники та дистриб’ютори лікарських засобів, головні лікарі, власники приватних клінік та виробники медичного обладнання.

Одна з панельних дискусій Форуму, в якій взяв участь Президент Компанії «Фармпланета» Валерій Кондрук, була присвячена темі "Державна стратегія розвитку українського сектору охорони здоров'я до 2020 року".

Також в панельній дискусії взяли участь:

- Ірина Сисоєнко, Заступник Голови, Комітет з питань охорони здоров’я, ВРУ;
- Олег Мусій, Народний депутат України, Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я;
- Олег Спіженко, Радник Міністра, Кабінет Міністрів України; Керівник, Асоціація приватних клінік України; Власник, Клініка Спіженко – Центр онкології;
- Михайло Радуцький, Радник Голови Київської міської державної адміністрації; Президент, Клініка Борис;
- Роман Ілик, заступник Міністра охорони здоров’я;
- Джон Пеннел, Заступник директора місії, USAID Україна;
- Фон Зао, Керівник програми людського розвитку по Білорусі, Молдові та Україні, Світовий банк.

Олег Спіженко в своїй доповіді зазначив, що Кабінет Міністрів України спростив процедуру відкриття приватної медичної практики в Україні. «У більшості країн світу такі реформи вже зумовили появу якісно нових і різноманітних форм власності закладів охорони здоров’я, які орієнтовані на надання широкого спектру медичних послуг для населення з різним рівнем статків. Зареєстрований у Верховній Раді пакет законодавчих змін та програма Уряду щодо реформування системи фінансування створюють чіткий посил для старту інвестування у приватний чи державний сектори охорони здоров’я України", – зазначив Олег Спіженко.

Олег Мусій висловив сподівання, що народні депутати зможуть створити правильне законодавче поле для того, щоб люди, які хочуть розвивати бізнес в Україні, могли вкладати кошти в охорону здоров’я.

Ірина Сисоєнко розповіла, що серед депутатів немає стовідсоткової підтримки тих законопроектів, які необхідні для впровадження реформ. Також вона зазначила, що сподівається, що буде винайдено механізм відповідальності депутатів та посадовців за бездіяльність або за затягування процесу прийняття рішень та сподівається на підтримку в розробці цього механізму на громадськість.

Роман Ілик вкотре зазначив, що в МОЗ є чіткий план дій щодо реформування системи охорони здоров’я, і справа лише за підтримкою депутатів.

У пошуках стратегії розвитку системи охорони здоров’я в Україні

Проте Валерій Кондрук висловив занепокоєння, що ми вже багато раз чули про чіткий план, однак офіційної прийнятої стратегії поки що немає ані на сайті МОЗ, ані на інших офіційних джерелах інформації. «Я дуже захоплююсь новою командою МОЗ, вітаю їх бажання бути аполітичними, перед ними дійсно стоїть важке завдання і попереду багато роботи. Але сказати про те, що реформи відбуваються, я поки що не можу. Навіть попри те, що Роман Ілик, заступник Міністра з охорони здоров'я, розказав, що є конкретний план дій поетапного введення реформ. Офіційно немає жодного затвердженого плану на сайті МОЗ, лише згадка про те, що він є. Реформування охорони здоров'я, як і будь який великий проект, потребує перш за все конкретного плану та визначення відповідальних за його виконання».

Також Валерій Кондрук, який є автором власної Концепції організації охорони здоров'я та членом ради директорів Спілки українських підприємців, спираючись на свій управлінський досвід, висловив готовність долучитись до процесу розробки чіткого плану. «Далі чекати вже нікуди. За останні 15 років населення України стало менше на 8 мільйонів, а наша країна за показниками смертності знаходиться навіть позаду Молдови та Білорусі, а по чоловічій смертності - майже остання в світі. Це досить тривожні факти, і продовжувати планувати, декларувати та інше - це неприпустимо. Тому я закликаю до діалогу очільників МОЗ з громадськістю та представниками бізнесу, а ми, в свою чергу, готові надати свої знання та досвід заради пришвидшення реформування системи охорони здоров'я в Україні, заради життя українців».

Повний виступ Президента Компанії «Фармпланета» за посиланням.
Повне відео з Конференції за посиланням.

×