ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» запустила соціальний проект PROHEPAR CARD


В рамках соціальної місії з оздоровлення української нації компанія «Фармпланета» - провідний фармацевтичний дистриб'ютор України, розробила і впровадила соціальний проект PROHEPAR CARD.

Згідно з цією програмою пацієнти, яким за призначенням лікаря показаний препарат Прогепар, отримують спеціальну дисконтну картку від свого лікаря. Власники цієї карти при придбанні двох упаковок препарату Прогепар протягом місяця отримують додаткову третю упаковку препарату! Термін дії проекту до 30 червня 2015 року. Деталі читайте в офіційних умовах акції на сайті національної аптечної мережі «Пані Аптека» за посиланням або дізнавайтеся у свого лікаря.

Залучаючи новітні розробки та міжнародний досвід, «Фармпланета» ось уже 20 років забезпечує українців сучасними медичними препаратами та ефективними рішеннями для здоров'я.

Одним з таких препаратів є Прогепар - ефективний біологічний гепатопротектор нового типу на основі екстракту печінки великої рогатої худоби в комбінації з ціанокобаламіном, холіном, цистеїном і міо-інозитолом і комплексом вітамінів і мікроелементів, необхідних для здоров'я печінки. Унікальна особливість препарату - в комбінованому складі і наявності компонентів, які не присутні в жодному іншому препараті для печінки. Чотири активних компоненти підсилюють і доповнюють дію один одного, що обумовлює його високу терапевтичну ефективність.

Виробник препарату - провідний розробник високоякісних лікарських засобів в Німеччині - фармацевтична компанія «Нордмарк Арцнайміттель ГмбХ». Лікарський засіб сертифіковане GMP (ЄС) і FDA (США), що є міжнародною гарантією високої якості і безпечності продукту.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», є офіційним дистриб'ютором стратегічного партнера «Новалік-Фарм» препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум», а також продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×