ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Розширення: склад «ФАРМПЛАНЕТА» в Полтаві переїхав!


Аптечний склад компанії «ФАРМПЛАНЕТА» в місті Полтава переїхав на нові площі офісно-складського комплексу, розташованого за адресою провулок Спортивний, 2-а. Комплекс був переобладнаний відповідно до ліцензійних вимог з оптової торгівлі лікарськими засобами та з дотриманням міжнародних стандартів в сфері обігу лікарських засобів (GDP). Аптечний склад розташувався на 1115 квадратних метрах, дозволяючи зберігати 700 кубічних метрів товару і забезпечуючи можливість відвантаження більше 18000 рядків замовлень клієнтів. Склад має дві холодильні камери на 40 м2 з автоматичним контролем температури. Також була проведена установка сучасних двох-ярусних стелажних мезонінних систем компанії Unizink (Італія), а система зберігання препаратів, вентиляції та кондиціонування дозволяють гарантувати безпеку зберігання медикаментів і збереження їх якості.

×