ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Клуб бігу «Фармпланета» підкорив Межигір’я


Клуб бігу «Фармпланета» - це соціальний проект, створений з ініціативи працівників компанії. Власник компанії «Фармпланета» Валерій Кондрук є другою людиною в Україні, хто подолав 6 найбільших марафонів світу, та став прикладом та особистим тренером своїх підлеглих. 26 листопада команда Клубу бігу була представлена на фановому забігу «Втеча з Межигір‘я», організатором якого є всеукраїнський клуб бігу TOP RUNNERS. Клуб бігу був створений в квітні 2017 року. Спочатку він складався лише з працівників компанії «Фармпланета», але згодом до клубу приєднались члени сімей та партнери. Тренування відбуваються у вільному режимі, але перевагою клубу є індивідуальні графіки тренувань, які складає для його учасників власник компанії особисто. Команда Клубу бігу вже брала участь в Київському марафоні в жовтні, саме в той час Валерій Кондрук біг свій шостий світовий марафон. Зв’язок тримали через Вайбер, тренер підтримував свою команду, яка бігла в Києві, а команда вболівала за тренера, якій біг в Чикаго. «Втеча з Межигір’я» другий масовий захід, де була представлена команда Клубу бігу «Фармпланета». Цього разу команда бігала разом із своїм тренером. «Втеча з Межигір’я» - це фановий забіг, який складається не лише з бігу на дистанцію 5 та 10 км, але й носить розважальний характер. Багато учасників бігли в тематичних костюмах, найкращі власники костюмів на фініші отримали додаткові призи. Всього в заході взяло участь більше 500 людей. «В Межигір’ї дуже красиві краєвиди, гарне повітря, тому бігати було дуже легко та приємно», - поділилась враженнями одна з учасниць забігу від команди «Фармпланета» Ірина Осипович. Для «Фармпланети» цей захід також став справжнім сімейним святом: підтримати нашу команду бігунів прийшли наші колеги з сім’ями. "Заняття спортом та активний спосіб життя - це один із шляхів втілення місії компанії "Фармпланета": робити все, що в наших силах для здоров'я та подовження життя українців. Ми демонстрируємо своїм прикладом, що для здоров'я людини необхідно не лише надавати все можливе (доступні та ефективні лікарські засоби, якісну медичну допомогу, гарантію отримання медичної допомоги), але й самій людині потрібно піклуватись про себе. Профілактика та здоровий спосіб життя - це 80% успіху в збереженні найцінішого, що в нас є, - власного здоров'я", - розказав Валерій Кондрук, Президент Ради директорів та власник компанії "Фармпланета". Крім «Фармпланети» захід підтримувала ще одна українська фармацевтична компанія «Новалік-фарм». Компанія виступила спонсором заходу та надала подарунки всім учасникам – спрей для очищення слизової оболонки носу «Аквасінус» на основі морської солі.

×