ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Проект «Український ранок» допомагає «Айдару» та мешканцям у зоні АТО


18 лютого 2015 р. в ІА «RegioNews» відбулася прес-конференція, на якій керівник громадського руху «Український ранок» Анастасія Полив’яна та начальник медичної служби батальйону «Айдар» Владислав Зборовський розповіли про спільні благодійні проекти.

Сьогодні ЗМІ, свідомо чи несвідомо, створюють негативний імідж добровольчих батальйонів в Україні. Такий стан речей є образливим для бійців і волонтерів, та, окрім необ’єктивності, дає поживу для путінської пропаганди.

«Інформацію потрібно висвітлювати збалансовано. Тому ми хочемо, щоб той волонтерський рух, про який мало хто знає, заявляв про себе», – наголосив Владислав Зборовський. За його словами на 90% добровольчі батальйони забезпечені за рахунок друзів і волонтерів. Вони дають можливість організувати допомогу населенню та військовим. Це забезпечення мирних мешканців життєво необхідними медикаментами, зокрема, інсуліном та реактивами для лабораторних досліджень, що необхідні вагітним, паливом для «швидких», продуктами, одягом.

Одним з таких друзів для айдарівця став В.Кондрук, президент компанії «Фармпланета», який протягом багатьох років спільно з волонтерами, громадськими активістами, партнерами компанії та іншими бізнесменами займається благодійністю. Згодом постала необхідність професійного управління допомогою та об’єднання всіх благодійних проектів у єдину програму «Український ранок», лідером та ідейним натхненником якої став Валерій Кондрук.

С перших днів військової агресії в Україні Валерій Кондрук допомагав батальйону власним коштом та лікарськими засобами.

«Це cотні тисяч гривень. Але ми не рахували, скільки точно медикаментів або грошової допомоги ми передали, не було метою це афішувати. Чи доречно говорити про фінанси, коли оперативна допомога пораненим протягом «золотої години», рятує людей від смерті чи інвалідності?», – заявила керівник проекту Полив’яна Анастасія.

«Наразі ми продовжуємо збір коштів та передачу необхідних лікарських засобів для добровольчого батальйону територіальної оборони «Айдар», що забезпечує діяльність медичних закладів Луганщини та опікується дітьми, старенькими та іншими мешканцями, які залишаються на окупованій території і потребують всебічної підтримки і допомоги. Ми відкриті до співпраці і будемо раді новим членам «Українського ранку» - додала пані Анастасія.


×