ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Працівники «Фармпланети» стали донорами крові заради життя


Працівники «Фармпланети» стали донорами крові заради життя
Як бути соціально відповідальними — знають працівники компанії «Фармпланета». Саме за їх ініціативою в офісі компанії пройшов День донора — всі бажаючи могли здати донорську кров заради життя інших.

Медична бригада з «Київського міського центру крові» виїхала прямо в офіс. На декілька годин два офісних приміщення були обладнані під маніпуляційні кабінети: в одному проходила реєстрація та здача крові на аналіз, в іншому — відбувалась здача донорської крові.

«Перед тим як здати кров ретельно перевіряють стан здоров’я донора та роблять аналізи крові на інфекції, а також групу та резус-фактор», — розказали працівники лабораторії.

Бригаду супроводжував лікар-трансфузіолог КМЦК Добровольский Олександр Йосипович. Він проводив обстеження стану здоров’я перед процедурою та під його пильним наглядом проходив сам забір.

Саме Олександр Йосипович розповів нам, що в літні місяці, в основному через відпустки, в банку крові особливо гостро бракує крові. Для людей, яким кров потрібна терміново — це може коштувати життя. Тому і було прийняте рішення організувати здачу крові негайно.

«Кров потрібна пацієнтам з важкими травмами, опіками, а також після операцій, якщо вони супроводжувались сильною кровотечею. Переливання крові необхідні людям з різними захворюваннями кровотворчої системи. Також онкохворі, які проходили хіміотерапію, теж потребують на кров, адже їх показники крові сильно зменшуються, і це загрожує їх життю. В деяких випадках кров потрібна породіллям та немовлятам», — розказав Олександр Йосипович.

Багато хто з працівників «Фармпланети» здавав кров вперше.

«Страшно не було, натомість було приємно усвідомлювати, що ти своїм вчинком робиш щось корисне», — поділилась своїми враженнями офіс-менеджер компанії «Фармпланета» Софія Біляк.

Всього працівники компанії «Фармпланета» здали 7000 мл крові. За словами лікаря, цього вистачить щоб зберегти не одне життя.

«Лише частина крові піде на пряме переливання, інша буде перероблена на продукти кровеутворення та необхідні препарати, до складу яких входять продукти крові. Тому оцінити внесок неможливо — ця кількість може допомогти зберегти декілька десятків життів», — пояснив Олександр Йосипович.

Наступний період, коли в банку крові постає питання гострого дефіциту — це початок січня, коли через новорічні свята стається багато нещасних випадків, а більшість людей у відпустках та на відпочинку. Багато хто з працівників висловив побажання і далі брати участь в Дні донорства, який організовує компанія «Фармпланета».

×