ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Діти-переселенці отримали подарунки від компанії «Фармпланета»


Поїздка ініціативної групи до вимушених переселенців із зони АТО подарувала дітям і волонтерам моменти приємного спілкування, частинку душевного тепла та подарунки.

«Десант добрих справ» компанії «Фармпланета» завітав до маленьких переселенців, які тимчасово мешкають у Центрі соціальної реабілітації «Ковчег» у Пущі-Водиці. Подарунки, які замовили самі діти - теплі піжами, санчата і настільний футбол - придбані на кошти, виручені на новорічному благодійному ярмарку, що організували співробітники нашої компанії, замість корпоративного заходу.

Зі слів вихователів Центру, діти із зони АТО відрізняються від звичайних дітей, вони налякані, адже багатьом довелося на свої очі побачити всі жахи війни. Останнім часом на їхню долю випало чимало випробувань - маленькі переселенці були вимушені залишити рідний дім, друзів, звичний спосіб життя. Незважаючи на обставини, що склалися і труднощі, з якими їм довелося зіткнутися, діти посміхалися і раділи гостям та іграшкам. Адже діти завжди залишаються дітьми, які потребують нашої турботи, підтримки та уваги.

Такими вчинками співробітники компанії «Фармпланета» хочуть продемонструвати небайдужість українців, всебічну підтримку наших співвітчизників, які опинилися в скрутному становищі та єдність української нації.

Ми щиро сподіваємося, що нашими спільними зусиллями, дітки отримали приємні враження, які дозволять їхнім маленьким серденькам повірити у добро і диво, яких всім нам сьогодні бракує.

×