ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» вивела на український ринок новий хондропротектор Супрафлекс™


Група компаній «Фармпланета» починає активне просування натурального комбінованого хондропротектора «Супрафлекс», розробленого компанією Sanwezza Lab (Австрія). «Супрафлекс» - це спеціальна формула для суглобів. Після серії досліджень австрійські вчені визначили оптимальну - потужну і збалансовану комбінацію інгредієнтів-хондропротекторів, доповнену стимулятором біосинтезу – органічною сіркою.

У препараті «Супрафлекс» високі дози хондроїтину (500 мг) і глюкозаміну (400 мг), що мають протизапальні та знеболюючи властивості, доповнює їх натуральна органічна речовина, що містить сірку - МСМ (200 мг), яка легко засвоюється організмом і підсилює регенераційні процеси.

Наявність органічної сірки в комплексі з хондропротекторами є важливою перевагою препарату «Супрафлекс» у порівнянні з іншими хондропротекторами. І саме така комбінація, як підтвердили спостереження, є найбільш ефективною для захисту та відновлення суглобового хряща.

Новий препарат надає потужну захисну і регенераційну дію на суглобовий хрящ: запобігає його руйнуванню і сприяє відновленню пошкоджених ділянок, підвищує щільність і пружність хряща, зменшує больовий синдром і збільшує обсяг рухів у суглобі.

«Супрафлекс» рекомендується при гострих і хронічних захворюваннях суглобів: первинних і вторинних остеоартрозах, артритах, ревматоїдному артриті, плечелопаточному періартриті, остеохондрозі хребта, переламах кісток. А також для профілактики цих захворювань при значних навантаженнях на кістки, суглоби та м'язи.

Препарат «Супрафлекс» вже є в наявності у національній роздрібної мережі «Пані Аптека» та інтернет-магазині paniapteka.ua, а незабаром надійде в усі аптечні мережі України.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол» та є офіційним дистриб'ютором продукції стратегічного українського партнера «Новалік-Фарм» - препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум». «Фармпланета» також є офіційним дистриб'ютором продукції низки зарубіжних виробників: препаратів «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», «Супрафлекс», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×