ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» та «Новалік-Фарм» на фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2016 Барселоні


«Фармпланета» и «Новалик-Фарм» на фармацевтической выставке CPhI Worldwide 2016 в Барселоне
У жовтні в Барселоні відбулася фармацевтична виставка CPhI Worldwide 2016, найбільша щорічний подія, в якій беруть участь провідні фармацевтичні компанії з усього світу - постачальники, виробники, дистриб'ютори.

У цьому році Україна була представлена, як ніколи, престижно. Свою роботу на заході представила Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» і наш стратегічний партнер «Новалік-Фарм».

«На CPhI Worldwide 2016 ми побачили не тільки досягнення фармгалузі за минулий рік, а й заглянули в майбутнє, - каже Наталія Сергейко. - Не знаючи того, що буде користуватись попитом в найближчі два-три роки, неможливо будувати плани на майбутнє і бути інноваційною компанією, до чого «Новалік-Фарм» прагне з перших днів свого заснування. Ми сподіваємося, що наші нові розробки в області гастроентерології, терапії та педіатрії будуть мати попит не тільки в Україні, але і в Європі вже в найближчому 2017 році. Так, наприклад, спільно з компанією Word Medicine (Туреччина) ми підготували свого роду «дорожню карту» щодо активізації співпраці в області не стероїдної протизапальної терапії і обміну речовин, з компанією Jubilant (Індія) - в гастроентерології», - ділиться враженнями керівник компанії «Новалік Фарм» Наталія Сергейко.

CPhI Worldwide - це майданчик для встановлення партнерства з провідними компаніями з усього світу. «Ми провели понад двадцять зустрічей, - каже Катерина Харченко, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності компанії «ФАРМПЛАНЕТА». - За ці кілька днів ми обговорили стан справ по поточними контрактами, спільні плани на майбутнє, знайшли відповіді на питання, що стосуються реєстрації, поставок і маркетингу, а також обмінялися досвідом просування продуктів на ринках наших країн».

Продуктивними обіцяють стати нові контакти з компаніями з Південної Америки, Азії, Західної та Східної Європи. Ряд партнерів не просто запропонували для співпраці власні субстанції і готові препарати, але і серйозно зацікавилися продуктами виробництва «Новалік-Фарм». Традиційно найбільший інтерес викликали вже відомі і добре зарекомендували себе бренди Сітопростат®, Гепаназе®, Бета-Імун®, Картіліум ™ і ДрайВір ™.

ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» - експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії більше 300 виробників. «ФАРМПЛАНЕТА» є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжного виробництва: Алфлутоп®, Бебінос® Кармінативум, Дентінокс® Гель Н, Куравіск®, Фоліо®, Неокаріпазім-400®, Інфасурф®, Арпефлю®, ГелоМіртол®, Імун-44®, засоби по догляду за шкірою Sebamed.

ТОВ «Новалік-Фарм» - сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві доступною для споживачів інноваційної фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. У виробництві фармацевтичної продукції компанія використовує новітні наукові розробки в області фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції і стандартизовані екстракти європейських компаній. «Новалік-Фарм» є виробником унікальних продуктів для здоров'я, серед яких DryVir ™ (ДрайВір), Трібустім®, Венода®, Сітопростат®, Гепаназе®, Декліманс®, Сайленор®, Картіліум ™, Бета-Імун™, Ліпінет ™, Уріміксол ™.

×