ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» взяла участь у форумі «ФАРМАВЗГЛЯД-2015»


За останній рік відбулося безліч змін як у зовнішньому бізнес-середовищі, так і на українському фармринку. Соціально-економічна і політична кризи значною мірою скорегували динаміку ринку. У такий непростий час, як ніколи, важливо чітке розуміння процесів, які відбуваються у фармгалузі. 5-6 лютого у Києві в готелі «Русь» відбувся X щорічний аналітичний форум «ФАРМАВЗГЛЯД-2015. Споживання ЛЗ в Україні. Такого ще не було», на якому були порушені найбільш актуальні на сьогодні питання фармринку.

Традиційно захід зібрав понад 260 визнаних експертів ринку, серед яких топ-менеджери українських і зарубіжних компаній-виробників, дистриб'юторів, аптечних мереж, аналітики, юристи, інвестори, представники регуляторних органів України.

У ході заходу учасники форуму підбили підсумки діяльності всіх ланок товаропровідного ланцюга в умовах полікомпонентної кризи 2014 року. Обговорили ключові проблеми, з якими їм довелося зіткнутися, а також визначили вектори розвитку взаємовідносин між різними ланками на 2015 рік для досягнення максимальних результатів.

Естафету спікера на засіданні «Драйвери рітейлу в 2015 р.» прийняв Євген Нікушин, керівник департаменту логістики компанії «Фармпланета». Він розповів про особливості роботи дистриб'ютора на українському фармринку і можливості подальшого розвитку. Були порушені наболілі проблеми впливу фінансово-економічної ситуації в країні на розвиток дистриб'юторського сектора, слабкі місця ланцюга каналу розподілу продажів, ризики монополізації дистриб'юторської ланки в Україні та ін.

Доповідь пана Нікушин викликала жвавий інтерес, і спілкування тривало в рамках відкритої дискусії про основну функцію дистриб'ютора - логістичну. - За багато років фармринок знайшов оптимальну для себе логістичну структуру, тому спроби докорінно змінити усталений товаропровідний ланцюг, абсолютно не обґрунтовані. Поява на ринку логістичних операторів, які будуть виконувати лише обмежений спектр послуг, спричинить за собою зміну одного дистриб'ютора на кілька посередників, що навряд чи буде правильним рішенням, - коментує Євген Нікушин.

- Дистриб'юторам необхідно підвищувати компетенцію у сфері надання логістичних функцій і розвиватися в напрямку вдосконалення пакета послуг, який вони пропонують виробнику, і це, насамперед, маркетингові послуги і trade-marketing у точках кінцевої реалізації. У цьому аспекті логістичний оператор не зможе замінити дистриб'ютора, - упевнений він.

- Наприклад, наша компанія, продовжуючи розвиватися, здатна запропонувати ринку всеосяжний сервіс, включаючи зберігання, доставку, формування замовлення та інші послуги. Простіше усунути недоліки, властиві існуючий моделі товаропровідного ланцюга, замість того, щоб вдаватися до радикальних заходів і звертатися до послуг нових операторів ринку. Зі свого боку, ми, як дистриб'ютори готові прислухатися до побажань виробників, щоб постійно удосконалюватися і поліпшувати сервіс, - зазначив Євген.

Підбиваючи підсумки, Є. Нікушин зазначив, що на фармринку України немає внутрішніх передумов для перегляду сформованих логістичних схем. Використання логістичних операторів як дистриб'юторів невигідно жодному суб'єкту ринку і може бути реалізовано тільки в його окремих вузьких нішах і сегментах.

«Фармпланета» прагне впроваджувати інновації та передові технології в реалізації ефективних рішень для ведення бізнесу, тому участь у спеціалізованих заходах такого масштабу - це можливість для компанії бути в авангарді сучасних тенденцій на фармацевтичному ринку України.


Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», а також є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», киснева вода VitaoxyV, засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×