ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» взяла участь у Аптечному саміті Україна-2014


16 грудня відбувся Аптечний саміт Україна-2014, в якому взяли участь народні депутати, представники МОЗ України, голова Держлікслужби, виконавчий директор Аптечної професійної організації, керівники компаній - провідних гравців українського фармацевтичного ринку.

Метою заходу було забезпечення конструктивного діалогу між представниками фармацевтичної спільноти законодавчого та регуляторного секторів, а також підбиття перших підсумків 2014 року для аптечного ринку України.

В ході заходу обговорювалися головні вектори розвитку аптечного ринку України, основні тренди регулювання та саморегулювання фармацевтичного сектора. Спікери висловили свою думку щодо оптимізації фармацевтичної логістики та актуальних питань фармдистрибуції, а також аптечного маркетингу.

Компанію «Фармпланета» на саміті представив Євген Нікушин, керівник департаменту логістики. Він прокоментував питання моделі прямої дистрибуції, яке останнім часом стало актуальним для аптечних мереж.

- Можливо дистриб'ютор не завжди відповідає запитам роздрібного бізнесу і справляється з проблемою нестабільності асортименту на аптечних полицях, як це було в першому півріччі при розподілі ринку, - сказав Євген. - Якщо зараз у ринку є запит на альтернативну форму дистрибуції через прямі поставки від виробника до роздрібного бізнесу, то, безумовно, ми можемо переорієнтуватися, лише трохи змістивши акценти у своїй діяльності. Володіючи великим досвідом роботи з виробниками, імпортерами та роздробом, знаючи реальні потреби та інтереси тих і інших, вміючи знаходити баланс між ними, маючи розгалужену складську та транспортну мережу, а також професійну команду, ми зможемо запропонувати саме те, що потрібно і вигідно всім учасникам процесу - додав він.

- Поки нормативна база не дозволяє логістичним компаніям працювати з медикаментами без ліцензованого складу, при цьому, і дистриб'ютори, що є власниками ліцензованих складів, не можуть зберігати й обробляти медикаменти на умовах відповідального зберігання. Але й якихось радикальних змін у наступному році серед дистриб'юторів з такими сумними прогнозами ринку, я не бачу. Лідери спробують зберегти свої позиції, дрібніші будуть прагнути підрости. Добре хоч виробники і роздріб зацікавлені в підтримці конкурентного ринку в дистрибуції медикаментів - резюмував Євген Нікушин.

Доповіді, які прозвучали під час конференції, не залишили учасників байдужими, викликавши жваві дискусії. Саміт, завдяки якому в одному залі зібралися не лише представники фармацевтичного ринку, а й представники регуляторних органів, став черговою важливою сходинкою в розвитку діалогу між бізнесом і владою.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», а також є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», киснева вода VitaoxyV, засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×