ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» відкрила сучасний аптечний склад у Дніпропетровську


Компанія «Фармпланета» — один із провідних дистриб'юторів на вітчизняному фармацевтичному ринку — розширює свої логістичні потужності: у квітні у Дніпропетровську відкрито новий регіональний аптечний комплекс площею більше 1200 м2.

Новий склад проектувався відповідно до вимог міжнародних стандартів у сфері обігу лікарських засобів (GDP). Система зберігання медикаментів, вентиляції та кондиціонування, новітнє холодильне обладнання, а також сучасні стелажні системи компаній «BITO» (Німеччина) і «Модерн-Експо» (Україна) дозволяють гарантувати безпеку і якість лікарських засобів для кінцевого споживача. Для дотримання різних температурних режимів зберігання склад має дві холодильні камери на 70 м2 з автоматичним контролем температури.На першому етапі склад зможе здійснювати відвантаження до 20 000 рядків у замовленнях клієнтів на день і забезпечувати зберігання до 600 м3 медикаментів. «Несприятлива макроекономічна ситуація і брак капіталу пригальмували плани мереж щодо їхнього розширення, однак, незважаючи на поточну кризу, ми змогли мобілізувати свої сили і домогтися нової сходинки розвитку. Складський комплекс у Дніпропетровську став уже 6-м у логістичній структурі компанії. Також склади знаходяться у Києві, Луцьку, Полтаві, Миколаєві та Львові. Відкриття сучасного складського комплексу - це розширення можливостей палітри логістичних послуг компанії на сході нашої країни. Ми орієнтовані на забезпечення якісного обслуговування клієнтів Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей по всіх каналах дистрибуції: аптечним мережам, лікувальним установам та страховим компаніям», — зазначив керівник департаменту логістики компанії «Фармпланета» Євген Нікушин.

Зручне розташування, транспортна інфраструктура, а також застосування сучасних технологій логістики, керованих власним програмним комплексом, дозволяють забезпечувати поставки товарів максимально оперативно при найкращому сервісі та скороченні накладних витрат на доставку.

Новий комплекс - це і нові робочі місця. Соціальна відповідальність компанії «Фармпланета» заснована на формуванні сприятливих умов праці та розвитку персоналу, а також сприяння соціально-економічному розвитку регіонів і країни.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», є офіційним дистриб'ютором стратегічного партнера «Новалік-Фарм» препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум», а також продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×