ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Особливості контрактного виробництва, вибір підрядника. Досвід компанії Новалік-Фарм. Продовження.


Владимир Семенов

Продовження експертної думки Володимира Семенова, заступника директора компанії «Новалік-Фарм», кандидата медичних наук, про особливості контрактного виробництва - нового напряму бізнесу, яке успішно розвиває Група компаній «Фармпланета».

Наразі в Україні розширюється контрактне виробництво фармпродукції. Так, сьогодні виготовляють продукцію за контрактом підприємства «Лекхім», «Фармак», «Дарниця», «Фармстандарт», «Стома» та інші. Замовниками виступають як українські компанії - «Мікрохім», «Фарком», «Про-Фарма», «Інтерфарма-Київ», «Новалік-Фарм», так і зарубіжні - «Зентіва», «Апотекс».

Інноваційна виробнича фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» розробляє і пропонує споживачам сучасні продукти для здоров'я - лікарські засоби, дієтичні добавки, косметичні та гігієнічні засоби. На даний момент компанія використовує аутсорсинг і виготовляє продукцію за контрактом на підприємствах в Україні та за кордоном. У майбутньому, за сприятливої ситуації в економіці, планується локалізація виробництва в Україні і запуск власних виробничих потужностей.

Контрактне виробництво відкриває перед компанією цілу низку можливостей для оптимізації витрат і підвищення ефективності. Так, наприклад, підприємство-партнер може виготовляти за контрактом готові форми продукції, використовуючи свої субстанції/балк і матеріали, але у деяких випадках «Новалік-Фарм» поставляє сировину і матеріали виробнику самостійно, якщо це більш вигідно.

Як правило, компанія надає контрактному заводу дизайн-макет упаковки і торгову назву продукту, які розроблені нашими фахівцями, але також можуть бути замовлені у рекламного агенства на аутсорсинг.

Дуже важливою умовою успішної реалізації проекту виробництва є наявність реєстраційного досьє в СТД-форматі. Реєстраційні досьє на лікарські препарати сьогодні компанія також набуває по аутсорсингу. Для зниження витрат і прискорення запуску проекту оптимальним варіантом для нас є придбання реєстраційного досьє у контрактного виробника - в цьому випадку досьє містить виробничий розділ з прив'язкою до конкретного технологічного процесу заводу-виробника і не потребує доопрацювання.

Компанія дуже відповідально підходить до вибору продуктів, роблячи ставку на найбільш перспективні. Поряд із сучасними генериками, запущено виробництво оригінальних продуктів, розроблених спільно з фахівцями компанії САНВЕЗЗА ЛАБ (Австрія). Серед наших переваг - пошук і розробка нових ефективних фармацевтичних продуктів відповідно до тенденцій розвитку сучасної медичної та фармацевтичної науки, робота за контрактом з підприємствами - лідерами фармгалузі, використання тільки високоякісної сировини та матеріалів.

Для нових продуктів обираються постачальники сировини зі світовим ім'ям і надійною репутацією, сертифіковані за ISO і GMP, як правило, європейські компанії, а також виробники з Азії. Основні критерії відбору - це якість субстанцій та стандартизований склад активних інгредієнтів, що гарантує ефективність і безпеку застосування продукції.

Ми суворо підходимо до обрання партнерів для контрактного виробництва і співпрацюємо тільки з виробниками, що мають сертифікати GMP-РІС/S. Сьогодні компанія співпрацює з провідними українськими підприємствами, а також із зарубіжними партнерами, зокрема, компаніями з ЄС, Індії, Малайзії та інших країн.

Таким чином, бізнес-модель з використанням виробництва з аутсорсингу відкриває цилу низку можливостей як для замовника послуг, так і для виконавця, але обов’язково при дотриманні вимог GMP.

За умови розміщення коментаря експерта посилання на сайт компанії «Фармпланета» обов'язкове.

×