ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Громадська організація «Український ранок» взяла участь у засіданні Громадської ради МОЗ


ГО «Український ранок» стала учасником відкритого засідання Громадської ради при МОЗ України, що відбулося 30 липня 2015 р. у Міністерстві охорони здоров’я.

Представники Інститутів громадянського суспільства, Міністерства охорони здоров’я України, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, фахівці галузі та експерти,обговоривши актуальні проблеми стану реалізації реформ у сфері охорони здоров’я в Україні, зазначили необхідність консолідації всіх учасників процесу медичної реформи і створення єдиної публічної громадської платформи щодо впровадження реформ у сфері охорони здоров’я України.

Максим Іонов, голова Громадської ради при МОЗ України, звернувся до присутніх з подякою за небайдужість до нагальних потреб охорони здоров’я, долі медичної реформи та врешті нормальних людських цінностей — оскільки питання, що нині розглядаються, безпосередньо стосуються таких фундаментальних понять, як здоров’я та життя людини.

У своєму виступі Олександр Квіташвілі, міністр охорони здоров’я України, аргументував важливість прийняття урядових законопроектів щодо реформи охорони здоров’я насамперед тим, що неможливо зберегти систему Семашка в умовах ринкової економіки, оскільки ці дві моделі не є порівняними.

«Громадські організації відіграють одну з найголовніших ролей у реформуванні держави та виступають не лише комунікатором між громадянами та владою, а й часто є генераторами ідей. Люди, що є членами таких організацій та їхні лідери, є зараз найактивнішими громадянами, які контролюють реформи, що проводяться державою. Саме завдяки контролю громадських організацій методи впровадження деяких реформ, наприклад, медичної, були переглянуті та спрямовані у більш правильному напрямку», - зазначила голова ГО «Український ранок» Анастасія Полив`яна.

Це приклад того, як люди об’єднуються заради конкретного позитивного результату, і саме на цих прикладах ми маємо донести до можновладців, що так, як працюють сьогодні громадські організації – має працювати і держава.

×