ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Громадська організація «Український ранок» передала медикаменти Ірпінському військовому шпиталюЖиттєво важливі медикаменти доставили у військовий шпиталь керівник та волонтери громадської організації «Український ранок».

«Наша організація створена задля професійного керування благодійними проектами фармацевтичної компанії «Фармпланета». Тому, цілком логічно, що перше, чим ми допомагаємо пораненим українським героям, - це лікарські засоби та медикаменти, - розповідає керівник ГО «Український ранок» Полив‘яна Анастасія. - Це специфічні ліки, які не завжди є у вільному доступі. Ми звертаємося до медичних установ, якими опікуємося, із запитом переліку необхідних ліків, тому привезли Ірпінському шпиталю саме ті медикаменти, яких не вистачає».

Команду волонтерів супроводжувала сестра милосердя Вікторія зі Спасо-Преображенської обителі милосердя, яка надавала пораненим бійцям психологічну підтримку - лікувала їхні душевні рани.

Крім ліків «Український ранок» передав малюнки дітей співробітників «Фармпланети» - переможців і учасників конкурсу дитячого малюнка «Зігрій серце бійця», спрямованого на підтримку морального духу воїнів АТО. Юні художники зобразили своє розуміння миру і добробуту в Україні і залишили зворушливі побажання бійцям української армії, що захищали мир на Сході нашої країни. Метою акції був не тільки збір малюнків, а й привернення уваги батьків до важливості виховання патріотизму у дітей ще змалку. Сподіваємося, що малюнки, заряджені дитячою вірою в перемогу, виконають свою благородну місію і передадуть всю любов, вдячність, повагу і гордість за наших мужніх воїнів. Вони зігріють їхні душі, піднімуть настрій, підтримають і надихнуть на швидке одужання.

Ірпінський військовий шпиталь – один із багатьох медичних закладів, якому члени та волонтери ГО «Український ранок» надають постійну підтримку. Крім того «Український ранок» здійснює благодійну діяльність у таких напрямках: гуманітарна допомога цивільному населенню у зоні бойових дій, допомога вимушеним переселенцям зі сходу України та Криму, а також найменш захищеним верствам населення (дитбудинкам, інтернатам, притулкам для старих, реабілітаційним центрам) тощо.

Разом ми зробимо більше!

×