ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Нове призначення: в компанії «ФАРМПЛАНЕТА» новий директор з логістики


Наказом Президента компанії «ФАРМПЛАНЕТА» Валерієм Кондруком на посаду Директора з логістики призначено Ганну Юхимук.  

У 2013 році Ганна закінчила Київський Національний авіаційний університет, спеціальність автоматизація аерокосмічних систем управління. Починала свою кар'єру в компанії «Данон» в якості фінансового аналітика. У лютому 2016 року зайняла позицію фінансового аналітика в компанії «ФАРМПЛАНЕТА», а в червні 2016 року перейшла у відділ внутрішньої логістики на посаду заступника директора.  

У квітні 2016 року наказом Президента компанії «ФАРМПЛАНЕТА» Ганна Юхимук була призначена на ТОП-посаду — Директор з логістики.  

«На сьогодні основні завдання з логістики компанії «ФАРМПЛАНЕТА» — це поліпшення якості логістичних послуг, розширення покриття, оцінки якості логістичного сервісу і налагодження спільної роботи з клієнтами щодо поліпшення сервісу для кінцевих споживачів», — розповіла про поставлені перед нею завдання Ганна Юхимук.  

«Я являюсь великою шанувальницею LEAN* технологій і планую скористатися їхнім досвідом в компанії «ФАРМПЛАНЕТА» для більш ефективного управління логістикою», — поділилася планами Анна.  

*Бережливе виробництво (Lean production, Leanmanufacturing) — являє собою підхід до управління організацією, спрямований на підвищення якості роботи за рахунок скорочення втрат. Цей підхід поширюється на всі аспекти діяльності — від проектування і виробництва, до збуту продукції.  

Бажаємо Ганні успіхів і нових досягнень разом з командою «ФАРМПЛАНЕТА»!

×