ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» офіційно повідомляє про зміну адреси офісу і центрального складу.


Власний офісно-складський комплекс знаходиться в мальовничому місці Київської області, за адресою: с. Хотів, вул. Промислова, 3-А (офіс) і вул. Промислова, 3 (склад).

Необхідність розширення компанії і придбання великого офісного та складського комплексу пов'язана зі стрімким розвитком компанії «ФАРМПЛАНЕТА» на фармацевтичному ринку, а також для того, щоб продовжувати забезпечення високого рівня сервісу і якості, на який розраховують наші Клієнти.

 

Ключові особливості складського комплексу: *


• багаторівнева система зберігання товарів;
• загальна площа комплексу більше 10 000 м2 з додатковим розширенням корисної складської площі за рахунок мезоніном конструкції площею понад 2700 м2;
• автоматичні ділянки руху товарів на конвеєрі;
• ефективна сучасна система вентиляції та кондиціонування;
• обладнані приміщення для товарів зі спеціальним температурним режимом зберігання;
• сучасні економічні елементи освітлення;
• актуалізовані складські процеси для поліпшення швидкості і якості обслуговування.

 


Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» здійснює повний комплекс послуг (від виробництва до кінцевої точки реалізації лікарських засобів), забезпечує якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення аптечні і медичні установи по всій території країни. Нові складські площі відкривають додаткові можливості по зберіганню вантажів всіх температурних режимів, як для власної логістики, так і для партнерів на умовах відповідального зберігання. Наявність сучасного складу європейського рівня гарантує збереження лікарських засобів згідно з усіма вимогами і нормативами зберігання.

«Якість - головний критерій, яким керується компанія« ФАРМПЛАНЕТА », а довіра і задоволеність наших клієнтів надаються сервісом - головний результат діяльності», - стверджує Валерій Кондрук, президент компанії «ФАРМПЛАНЕТА».
Стрімкий розвиток компанії і відкриття нового складського комплексу дає можливість також забезпечити новими робочими місцями як місцеве населення, так і жителів найближчих міст. Соціальна відповідальність компанії «ФАРМПЛАНЕТА» заснована на формуванні сприятливих умов праці, навчання і розвитку персоналу, а також сприяє економічному розвитку країни.


ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ «ФАРМПЛАНЕТА»
Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» - експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, дієтичних добавок. Входить до ТОП-5 найбільших дистриб'юторів на фармацевтичному ринку України за обсягом поставок лікарських засобів в аптечні установи в грошовому вираженні за підсумками 2015 р. * Серед партнерів компанії - понад 300 великих виробників. «ФАРМПЛАНЕТА» просуває власні бренди: Сітопростат, Гепаназе, Декліманс, є офіційним дистриб'ютором стратегічного партнера «Новалік-Фарм», а саме продуктів Бета-Імунн, ДрайВір, Трібустім, Венода, Картіліум, Ліпінет, Уріміксол, а також продукції зарубіжних виробників: Алфлутоп , Кармінативум Бебінос, Дентинокс-Гель Н, Фоліо, Неокаріпазім-400, Інфасурф, Арпефлю, ГелоМиртол, ГелоМиртол Форте, Куравіск, прогепар, засобів по догляду за шкірою Sebamed (Себамед).

* У публікації використані матеріали опубліковані в тижневику «Аптека» [# 1036 (15) 25.04.2016]
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до прес-служби компанії:

Мозгова Маріанна
Менеджер зв'язків із громадськістю та ЗМІ
тел. +38 (044) 496-28-38, вн. 404
моб. +38 (067) 443-32-94;
Email: mozgovaya.marianna@pharmplanet.com.ua


×