ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» надала медичну допомогу київській лікарні


Група компаній «Фармпланета» передала Київській обласній клінічній лікарні благодійну допомогу у вигляді складових для ендопротезування німецького виробника Aesculap («Ескулап»).

Вільний рух - одна з головних радощів життя. Але цінувати цю радість по-справжньому починають ті, хто її втрачає.

За даними експертної групи ВООЗ, в Україні потребують ендопротезування до 45000 хворих і травмованих на рік. На жаль, щороку в нашій країні виконується в 10 разів менше прогнозованої кількості ендопротезування суглобів.

Як правило, найбільше такі операції по заміні тазостегнових суглобів необхідні літнім людям у віці 50-65 років, які є малозабезпеченою категорією населення. Оскільки вартість імплантатів висока, більшість людей, що потребують операції, не можуть дозволити собі вдатися до необхідного хірургічного втручання.

Зараз у складних економічних умовах допомога, що її надала компанія «Фармпланета», була високо оцінена колективом і керівництвом медичного закладу. Завдяки безоплатній передачі складових для ендопротезування пацієнти, які потребують тотального заміщення тазостегнового суглоба, зможуть отримати життєво необхідне їм оперативне лікування.

«Ми висловлюємо щиру вдячність за вашу доброту, завдяки якій з'явилася можливість поліпшити здоров'я і якість життя людей. Дякуємо вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги. Бажаємо компанії «Фармпланета» подальшого добробуту, процвітання і успіхів », - передав слова подяки Микола Львович Анкін, головлікар лікарні.

Компанія «Фармпланета» планує і надалі підтримувати благодійні ініціативи для вирішення гострих соціальних проблем і систематичної допомоги найменш захищеним верствам населення. Таким чином, ми реалізуємо нашу соціальну місію, яка полягає в турботі про здоров'я нації.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол» та є офіційним дистриб'ютором продукції стратегічного українського партнера «Новалік-Фарм» - препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум». «Фармпланета» також є офіційним дистриб'ютором продукції низки зарубіжних виробників: препаратів «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», «Супрафлекс», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×