ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

За підсумками I-го півріччя 2015 р. компанія «ФАРМПЛАНЕТА» увійшла до списку лідерів ринку бюджетних закупівель


Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» зберігає тенденції по активному завоюванню фармацевтичного ринку України і демонструє нові досягнення. За даними аналітики спеціалізованого видання Аптека №35 (1006) «ФАРМПЛАНЕТА» посіла 6-е місце в рейтингу постачальників за обсягом тендерних закупівель лікарських засобів в грошовому вираженні за кошти місцевих бюджетів за підсумками I півріччя 2015 р. Та 12 місце за кошти державних + місцевих бюджетів. Нагадаємо, що коштами місцевих бюджетів розпоряджаються обласні, міські та районні заклади охорони здоров'я.

Обсяг госпітальних закупівель лікарських засобів за I півріччя 2015р. за даними вже згаданого вище видання Аптека №35 (1006) збільшився на 88,7 % в грошовому вираженні і на 22,1 % у натуральному вираженні щодо показників 2014р . При цьому обсяг госпітальних продаж ГК «ФАРМПЛАНЕТА», в цей період, виріс на більш ніж 500 %, що і пояснює високі позиції в рейтингу (мал.1).

мал. 1 Обсяг госпітальних закупівель лікарських засобів в грошовому і натуральному вираженні за період з I кв. 2013 по II кв. 2015 із зазначенням темпів приросту / убутку в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року

Дольова участь госпітального сегменту в структурі ринку збільшилася в I півріччі 2015р. до 11,4 % у порівнянні з аналогічним періодом 2014р , , показник якого складав - 7,7 % у грошовому вираженні . А в натуральному вираженні збільшився з 6,4 % в 2014р . до 9,1% в 2015р. (мал.2).

мал.2 Динаміка обсягу роздрібних продажів лікарських засобів, а також госпітальних закупівель в грошовому і натуральному вираженні за підсумками I півріччя 2013-2015 рр . із зазначенням частки сегментів у загальній структурі ринку лікарських засобів.

На думку керівника аналітичного відділу компанії «ФАРМПЛАНЕТА» - Живодернікова Євгена Вікторовича , зростання госпітального сегменту обумовлено скороченням обсягу роздрібної торгівлі товарами аптечного асортименту на тлі зниження купівельної спроможності громадян . Крім того бюджетні закупівлі за кошти місцевих бюджетів стали більш доступнішими і прозорішими, що також сприяло зростанню даного сегмента на ринку.

Не дивлячись на складну економічну ситуацію в країні і скорочення роздрібного ринку, компанія «ФАРМПЛАНЕТА» демонструє активне зростання обсягів продажів , адже її не дарма назвали динамічно розвинутою компанією . Ще в 2014 році «ФАРМПЛАНЕТА» увійшла в топ 5 фармдистрибьюторів , а за підсумками першого півріччя 2015 темп приросту обсягів продажів компанії по відношенню до аналогічного періоду минулого року склав + 147,8 %, тобто більш ніж у 6 разів перевищив зростання ринку в цілому.

Крім збільшення обсягу продажів, «ФАРМПЛАНЕТА» також працює в напрямку соціальної відповідальності бізнесу , адже місія компанії - турбота про здоров'я нації. І ця місія передбачає не тільки розвиток усіх напрямків фармацевтичного бізнесу , пропонуючи повний цикл послуг на фармацевтичному ринку , а й активну участь у соціальних проектах у співпраці з громадською організацією «Український ранок».

Детальніше про спільні соціальні проекти ви можете ознайомитися на сайті організації «Український ранок».

×