ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «Фармпланета» постачатиме ліки для української армії за спеціальними соціальними цінами


Один із лідерів ринку, компанія «Фармпланета», яка входить у п’ятірку найбільших вітчизняних фармацевтичних дистрибуторів, здійснила поставку препаратів за укладеною на початку грудня угодою з Міністерством оборони України.

Згідно з цим документом ТОВ «Фармпланета» забезпечить наших військових ліками від застуди на загальну суму 4,62 млн грн. До переліку продукції входять аспірин, парацетамол, назальні краплі, спрей для ротової порожнини, вітамін С та інші препарати, вкрай потрібні під час сезону респіраторних захворювань.

Закупки відбувалися за прозорою тендерною процедурою. Компанія «Фармпланета» отримала офіційне запрошення взяти участь у переговорній процедурі, під час якої змогла запропонувати максимальне зниження ціни закупівель. Наприклад, вартість парацетамолу (таблетки, 200 мг № 10) склала 1,56 грн за упаковку, ацетилсаліцилової кислоти (таблетки, 500 мг № 10) – 2,21 грн, НАФТИЗИН® (краплі назальні 0,1 % по 10 мл у флаконах поліетиленових № 1) – 6,29 грн.

– Ми чудово розуміємо, в якому становищі нині перебуває наша держава та наша армія, – зазначає президент Групи компаній «Фармпланета» Валерій Кондрук. – Тому ми із самого початку розглядали участь у цьому тендері як нашу соціальну відповідальність. Ми провели переговори з виробниками, встановили мінімальний відсоток на обслуговування замовлення. У результаті нам вдалося оперативно забезпечити військових всіма потрібними протизастудними ліками за найнижчою ціною, яка тільки може бути на ринку.

Це далеко не перший випадок допомоги фармацевтів українській армії. Із самого початку воєнних дій на Сході компанія «Фармпланета» постачає ліки нашим військовим на благодійних засадах. У рамках цієї роботи була налагоджена співпраця з військовим мобільним госпіталем, розташованим під Луганськом, Центральним військовим госпіталем у Києві, Ірпінським військовим госпіталем, а також низкою волонтерських організацій, які доправляють медикаменти безпосередньо нашим військовослужбовцям у зоні АТО.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», а також є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», киснева вода VitaoxyV, засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×