ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» вивела на український ринок новий продукт для профілактики і лікування захворювань сечовивідної системи - УРІМІКСОЛ™


Фармацевтическая компания «ФАРМПЛАНЕТА» вывела на украинский рынок новый продукт для профилактики и лечения заболеваний мочевыделительной системы - УРИМИКСОЛ
А чи бувало у Вас, що начебто без причини виникають часті позиви в туалет, печіння і біль при сечовипусканні?
Це можуть бути симптоми циститу — одного з найпоширеніших захворювань.
Цистит — це запальне захворювання, що вражає слизову оболонку сечового міхура.

Найчастіше їм хворіють жінки. Це пов'язано з анатомічною будовою жіночого організму. Так як жіночий сечівник коротший і ширший чоловічого, інфекція по ньому швидше і легше потрапляє в сечовий міхур. Практично 25 % жінок хворіють на цистит в різних його формах, а у 10 % гострий процес переходить у хронічну форму. Вікових обмежень для хвороби не існує. При цьому у чоловіків цистит зустрічається не більше ніж у 1 % пацієнтів.

Основною причиною хвороби є бактеріальна інфекція. Однак сприяючих факторів багато. Це і:
— Переохолодження, особливо в області тазу;
— Недоліковані гінекологічні і венерологічні захворювання;
— Наявність в організмі різних інших хронічних захворювань, наприклад карієс зубів;
— Не дотримання особистої гігієни ;
— Незахищений статевий акт;
— Хронічний стрес, знижений імунітет;
— Тривале сидіння на одному місці (через порушення кровообігу);
— Запори;
— Носіння тривалий час тісного одягу;
— Вживання гострої і жирної їжі, мала кількість вживання води та неправильне харчування в цілому;
— Різні супутні стани і захворювання. Наприклад, менопауза і цукровий діабет.

Зазвичай цистит при правильному лікуванні швидко проходить, однак якщо його не лікувати, він може викликати безліч ускладнень і перейти в хронічну форму на все життя. До ускладнень циститу відносяться:
— Запалення нирок (пієлонефрит);
— Інфекція може поширитися і вразити не тільки слизову оболонку, але і підслизовий шар і м'язову тканину сечового міхура.
Якщо запідозрили цистит - необхідно якомога швидше звернутися до лікаря - уролога або гінеколога. Цистит лікують в залежності від причини його виникнення.

Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» вивела на український ринок новий продукт для профілактики і лікування захворювань сечовидільної системи — УРІМІКСОЛ™, розроблений компанією SANWEZZA LAB (Австрія) і виготовлений компанією «НОВАЛІК-ФАРМ».

УРІМІКСОЛ™ — натуральний продукт з оригінальним складом: екстракт плодів журавлини, екстракт трави мучниці і екстракт трави пол-пала. Особливість даної композиції полягає в тому, що європейський стандартизований екстракт журавлини Pacran™ ( виробництва НАТУРЕКС, Франція), має велику наукову доказову базу по терапевтичної ефективності, доповнюється екстрактом трави мучниці і Пол-Пали — традиційно використовуваними травами для лікування і профілактики нефрологічних захворювань, що обумовлює комплексну дію продукту: протизапальну, антимікробну, сечогінну, а також перешкоджає утворенню каменів в нирках. Таким чином, продукт впливає на всі патологічні ланки захворювань сечовидільної системи.
  1. Pacran™ ( стандартизований екстракт плодів журавлини ) — має протимікробну, протизапальну, сечогінну дію. Фармакотерапевтичною особливістю даного екстракту є здатність усувати адгезію (прилипання) бактерій до стінок сечовивідних шляхів і «змивати» вже прилипші.
  2. Екстракт мучниці (ведмежі вушка) — широко використовується в народній та офіційній медицині. Має сечогінну, протизапальну, протимікробну, спазмолітичну і антиоксидантну дію.
  3. Екстракт Пол-Пала — чинить сечогінну дію, але по інших механізмах. Виводить з організму шлаки (сечову кислоту, сечовину, солі, дрібний пісок) і перешкоджає утворенню каменів. Надає позитивний вплив на обмін речовин в організмі.

×