ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» взяла участь в 5-му Міжнародному фармацевтичному форумі «Аптеки Світу - 2016»


Компания «Фармпланета» приняла участие  в 5-ом  Международном фармацевтическом форуме «Аптеки Мира – 2016»
(по матеріалам www.apteka.ua)

Вже 5-ий рік поспіль фахівці фармацевтичної галузі зустрічаються для ділового та неформального спілкування з актуальних питань та для обговорення існуючих проблем. Міжнародний форум традиційно проходить на початку літа, в цьому році місцем проведення було вибрано серце української європейської культури - місто Львів.
Представником компанії «ФАРМПЛАНЕТА» на форумі став керівник департаменту логістики, Євген Нікушин.
Основний акцент в його докладі був поставлений на очікування, як виробника, так і самих дистриб'юторів та аптек.
Євген Нікушин представив варіанти розвитку фармацевтичних дистриб'юторів в майбутньому (розвиток власного виробництва, створення та розширення власної аптечної мережі, розвиток окремого напрямку логістичного оператора), а також порівняв очікування дистриб'юторів з їх можливостями.
Компанія «ФАРМПЛАНЕТА» працює, на сьогоднішній день, за контрактами на транспортну і складську логістику. Відкриття нового центрального складу європейського рівня в с. Хотів, передбачає наявність достатніх площ для надання складської логістики і, в тому числі, збереження медикаментів при температурних режимах 2-8 і 8-15 градусів. Що дає можливість компанії «ФАРМПЛАНЕТА» дійсно виправдовувати всі очікування як виробника так і аптечних мереж України! »- відзначив Євген Нікушин.

Детальніше з презентацією доповіді можна ознайомитися тут.

×