ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Втілюючи місію: команда «ФАРМПЛАНЕТА» об'єдналася в Клуб бігу заради здоров'я


28 июля компания «Фармпланета» объявила о создании «Клуба бега».

28 липня компанія «ФАРМПЛАНЕТА» оголосила про створення «Клубу бігу».
 
Валерій Кондрук, президент компанії і майстер спорту з легкої атлетики, персонально тренує і консультує учасників!
 
На даний момент в клубі налічується 20 осіб, у кожного з них є свій індивідуальний план тренувань.

«Клуб бігу ФАРМПЛАНЕТА» — це ініціатива самих співробітників компанії, які вирішили таким способом підтримати місію компанії — «турбота про здоров'я нації». Перший спільний забіг відбудеться 8 жовтня 2017 року в підтримку Президента компанії «ФАРМПЛАНЕТА», який в цей же день побіжить свій шостий найбільший світовий марафон в Чикаго. Таким чином, Валерій Кондрук стане першим українцем у своїй віковій категорії, який пробіг все 6 найбільших марафонів світу «World Marathon Majors».
 
Запрошуємо партнерів і клієнтів приєднатися до ініціативи!
 
ПРИЄДНАТИСЯ!

×