ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Київ стає зеленішим завдяки компанії «Фармпланета»


Компанія «Фармпланета» долучилась до громадської ініціативи з озеленення столиці «Мій зелений бренд». 1 квітня нашою командою було висаджено 60 кущів Спіреї Ван Гутта біля скверу по вулиці Теремківська.

1 квітня команда «Фармпланета» зібралась біля скверу по вулиці Теремківській у Голосіївському районі столиці. Незважаючи на вихідний день, усі охоче прийшли допомогти місту стати більш зеленим. Всі разом, згуртовано та дружно, садили кущі, перекопували газони, носили землю та воду для поливу та сіяли траву на газонах. Разом з усіма в акції взяли участь Валерий Кондрук, Президент компанії «Фармпланета», Олена Кондрук, Директор з розвитку та Ларета Хургель, HR-директор компанії «Фармпланета».

Київ стає зеленішим завдяки компанії «Фармпланета» КП КиївЗеленБуд Голосіївського району, на чолі з Головним Агрономом Дмитром Піщолко, допомагали волонтерам, надавши інструменти та все необхідне для праці.

Київ стає зеленішим завдяки компанії «Фармпланета» «Це надзвичайно надихає, коли колеги розуміють, що таке соціальна відповідальність і готові вкладати свій час та зусилля в корисні справи. Під час акції була просто неймовірна атмосфера позитиву, приємно відчувати себе частиною такої команди", — поділилась враженнями НR-директор Ларета Хургель.

«Сподіваюсь, що це не остання акція з озеленення нашого міста і ми будемо робити це і надалі, раз на сезон. Це наша відповідальність за місто, в якому ми живемо і я розраховую на підтримку колег щодо цієї активності», — сказав Валерій Кондрук, Президент компанії «Фармпланета».

«Приєднались до проекту Мій Zeлений Бренд, адже місія компанії — турбота про здоров'є нації. Ми віримо, що здорове та щасливе життя можна створити лише своїми руками: займатись спортом, вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватись та дихати чистим та свіжим повітрям. Тобто участь в цій акції для нас цілком логічна та відповідає потребам нашого колективу», — поділилась Олена Кондрук.

Команда компанії «Фармпланета» не тільки робить свій внесок в озеленення столиці, але також приймала участь у акції з прибирання «Чистий Київ», є активним учасником міських пробігів, популяризуючи здоровий спосіб життя, надає безкоштовну допомогу ліками та товарами для здоров’я воїнам АТО та їх родинам і вимушеним переселенцям зі Сходу України.

×