ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Якість починається і закінчується навчанням!


Підвищення рівня сервісу для своїх клієнтів — одне з ключових завдань компанії «Фармпланета». Компанія приділяє велику увагу підвищенню професійних компетенцій своїх співробітників і зробила цю складову свого розвитку пріоритетною на 2016 рік.

«Динаміка взаємовідносин на фармринку між дистриб'юторами і партнерами зобов'язує нас до відповідальності і постійного підвищення рівня послуг, що надаються нашим клієнтам. Один із принципів нашої роботи — «якість починається і закінчується навчанням». Ми розуміємо, що успіх компанії — це, перш за все, професіоналізм наших фахівців. Тому ми націлені на постійне вдосконалення їх теоретичних знань та підвищення кваліфікації, що в результаті призведе до підвищення ефективності компанії в цілому»- стверджує Валентина Качанюк, начальник відділу якості компанії «Фармпланета».

Компанія «Фармпланета» запланувала протягом року провести ряд корпоративних тренінгів для співробітників аптечних складів. Так, 12 серпня відбувся перший з них на тему «GDP. Уповноважена особа фармацевтичного складу» для ключового персоналу аптечних складів. Серед запропонованих лекторів вибрали того, хто мав практичний досвід роботи на аптечному складі в якості Уповноваженої особи. Тому тренінг провів Кирило Кузьмицький — фахівець з впровадження систем забезпечення якості, валідації інженерного, лабораторного обладнання та комп'ютеризованих систем від компанії «Стандарти Технології Розвиток».

Досвід тренера дозволив передати співробітникам компанії «Фармпланета» не тільки теоретичні знання, а й дати практичні поради, які допоможуть впровадити ці знання в роботу.

Наступний тренінг буде проведено на тему: «Транспортування лікарських засобів . Холодовий ланцюг».

Качество начинается и заканчивается обучением! Качество начинается и заканчивается обучением!

×