ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«ФАРМПЛАНЕТА» увійшла в рейтинг ТОП-10 дистриб'юторів, які є лідерами в держзакупівлі фармацевтичної продукції


«Фармпланета» вошла в рейтинг ТОП-10 дистрибьюторов, лидирующих в госзакупках фармацевтической продукции
За підсумками 2016 року по сумі підписаних договорів компанія «ФАРМПЛАНЕТА» посіла шосте місце в рейтингу дистриб'юторів, лідерів конкурентних торгів із закупівлі фармацевтичної продукції державними установами.  

«Госпітальні продажі – це новий напрямок, який компанія «ФАРМПЛАНЕТА» почала розвивати тільки у 2015 році, а за підсумками 2016 року компанія міцно зміцнила свої позиції в цьому сегменті ринку. З огляду на специфіку госпітальних продаж, наприклад, те, що багато дистриб'юторів – це вузькоспеціалізовані дистриб'ютори, ми є фактично другим широкопортфельним дистриб'ютором, який входить до рейтингу ТОП-10 лідерів госпітальних продаж, максимально покриваючи потреби лікувальних установ за загальним госпітальним асортиментом», – розповіла керівник напрямку госпітальні продажі компанії «ФАРМПЛАНЕТА» Наталія Семченок.  

З серпня 2016 року, згідно з новим законодавством, всі державні закупівлі здійснюються через систему ProZorro, що дозволяє проводити торги відкрито і прозоро. «В цілому, це цивілізований крок, який покликаний зробити державні закупівлі більш прозорими. Завдяки системі ProZorro, ми відійшли від великої кількості паперової документації, яка була необхідна раніше, тепер весь документообіг відбувається в електронному вигляді, а додаткова участь персоналу мінімалізувалась, що безумовно допомогло скоротити час на процес підготовки тендерної документації. Однак, як будь-яке нововведення, система не є ідеальною, а за фактом її практичного використання виникли деякі нюанси, які вимагають практики та роз'яснень як з боку МЕРТ, так і з боку МОЗ. Ми продовжуємо стежити за всіма оновленнями, і в міру освоєння і доопрацювання системи допомагаємо розібратися в процедурі електронних торгів нашим клієнтам », – розповіла Наталія Семченок про особливості роботи в системі електронних державних закупівель ProZorro.  

«Потрібно відзначити, що компанія «ФАРМПЛАНЕТА» в 2016 році працювала з усіма замовниками, які увійшли до рейтингу ТОП-5 організаторів конкурентних торгів на закупівлю фармацевтичної продукції, а також має високі ринкові частки в кожній з лідируючих областей», – додала Наталія Семченок.

×