ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» стала офіційним дистрибутором нових засобів для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»


«Фармпланета» стала офіційним дистрибутором нових засобів для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»

Під впливом несприятливих умов, у яких доводиться перебувати  нашому організму,  дихальна система, зокрема її верхні відділи, потребує захисту та особливого догляду. У сезон респіраторних захворювань, у разі тривалого перебування в приміщеннях з кондиціонерами, обігрівачами, при низькій  вологості повітря, проживанні в несприятливих екологічних умовах, слизову оболонку носа  рекомендується зволожувати та очищати від бруду, вірусів та мікробів за допомогою спеціальних розчинів на основі морської води.


Аерозолі «АКВАСІНУС»
 та «АКВАСІНУС ПЛЮС» – засоби, які спеціально створені для підтримки природного стану слизових оболонок порожнини рота, носа, носоглотки і придаткових пазух.  У виробництві  «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» використовується  не звичайна морська сіль, а видобута в екологічно чистому регіоні Середземного моря  (Ларнака, Кіпр).


«АКВАСІНУС ПЛЮС» – новинка у сегменті засобів  на основі морської води, адже у своєму складі окрім морської солі містить екстракт ламінарії. Ламінарія –  це справжній дар океану, особливий вид бурої водорості, у складі якої присутні білок, клітковина, комплекс  вітамінів (А, В6, В12, С, D, РР) та мікроелементів  (магній, калій, кальцій, марганець, залізо, фосфор). Завдяки екстракту ламінарії «АКВАСІНУС ПЛЮС» не лише очищує та зволожує слизові оболонки, але також має протизапальні, антисептичні та відновлювальні  властивості. 


Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» виробляються в Україні  на замовлення ТОВ Новалік-Фарм у партнерстві з фармацевтичною компанією SANWEZZA (Австрія). Офіційним дистриб’ютором в Україні є ТОВ Фармпланета.


Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС  ПЛЮС» – корисні продукти природного походження, що стануть у нагоді кожному.


×