ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» в березні 2017 року продемонструвала динаміку продажів більшу, ніж на ринку


«Фармпланета» в березні 2017 року продемонструвала динаміку продажів більшу, ніж на ринку та посіла четверту позицію в рейтингу ТОП-5 дистрибуторів.
«ФАРМПЛАНЕТА» в марте 2017 продемонстрировала динамику продаж больше, чем на рынке

За даними компанії «Моріон» (Sale In) в березні 2017 року компанія Фармпланета посіла четверту позиції в рейтингу ТОП-5 дистрибуторів і продемонструвала найвищі показники росту продажів.

Темп приросту продажів компанії «Фармпланета» в березні склав +18,6%, в той час коли ринок виріс усього на 10,4%.

Таким чином, еволюційний індекс компанії «Фармпланета» в березні становить 107.

«Те, що компанія «Фармпланета» отримала такий результат в березні, це результат зміни стратегії компанії, згідно якої наша команда тепер сконцентрована на розробці ексклюзивних пропозицій, вигідних для наших партнерів. Результат демонструє, що стратегія була обрана правильна і була змінена вчасно», - поділилась директор з дистрибуції Тетяна Маренич.

×