ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» долучилась до роботи Комітету з охорони здоров’я СУП


«Фармпланета» присоединилась к работе Комитета по здравоохранению СУП Компанія «Фармпланета» є членом Спілки українських підприємців (СУП) – першої найбільшої об’єднаної сили українських підприємців, створеної за межами політичних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України.

Президент Компанії «Фармпланета» Валерій Кондрук є членом Ради директорів та Головою комітету з охорони здоров’я СУП.

3 листопада відбулось перше засідання Комітету з охорони здоров'я Спілки українських підприємців, лозунгом роботи якого на найближче майбутнє стала фраза «Дерегуляція та відповідальність».

«МОЗ заявляє, що розпочнуться реформи системи охорони здоров'я вже з 1 січня 2017 року, але не зрозуміло, які саме зміни відбудуться на законодавчому рівні, і чи дозволять вони втілити реформи у життя», – розказав голова юридичної служби «Фармпланета» Євген Ігнатов.

«СУП об'єднує провідних підприємців заради створення комфортних та прозорих умов роботи та розвитку галузі. Без усунення корупційної складової, зарегульованості ринків, а також без належного контролю за виконанням законодавчих актів та посиленню відповідальності, реформи не будуть ефективними. Тому Комітет з охорони здоров'я виділив для своєї роботи три пріоритетних напрямки», – розказав глава Комітету Валерій Кондрук.

Три напрямки роботи Комітету з охорони здоров’я:

1. Активна участь в просуванні реформи системи охорони здоров'я з урахуванням напрацювань та ініціатив членів СУПу, в тому числі авторської Концепції Валерія Кондрука «Нова організація охорони здоров'я в Україні «Модель 5»;
2. Активні дії щодо боротьби з фальсифікатами лікарських засобів, які включатимуть в себе ініціативи з посилення відповідальності на законодавчому рівні;
3. Дерегуляція фармацевтичної та медичної галузей, для підвищення рівня конкуренції та створення умов для розвитку бізнесу.

Валерій Кондрук запрошує представників бізнесу вступати до СУПу, а також долучатись до роботи Комітету з охорони здоров’я.

«Перед нами стоять дійсно амбітні завдання та цілі, і все це заради здоров'я нації та розвитку України», – стверджує Валерій Кондрук.

Для вступу в СУП необхідно заповнити заяву: sup.org.ua/form

×