ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» надала кращі умови для закупівлі ліків для Інститута раку


Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, завдяки системі ProZorro Інститут раку зекономив 70% на закупівлях ліків.

«Це стало можливим через прозору систему державних закупівель. У компаній з’явилась можливість пропонувати кращі ціни для держзакупівель, а також підходити до ціноутворення гнучко, ураховуючи замовника та обставини», – прокоментувала ситуацію Наталя Семчонок, керівник напрямку госпітальні продажі ТОВ «Фармпланета».

Торги від замовника включали в себе три лоти:

– 400 флаконів (100 мг) міжнародної непатентованої назви оксалиплатиновнику вдалося купити за 349,6 тис. грн. Саме таку ціну запропонувало ТОВ «Мед-трейд». – 400 флаконів окса липлатина по 50 мг купили за 191,4 тис. грн у ТОВ «Міралек». – 300 ампул філграстиму по 0,48 мг 197,3 тис. грн закупили у ТОВ «Фармпланета».

Всього З виділених на закупівлю 2,4 млн грн. було витрачено 700 тисяч гривень, таким чином зекономлено 1,7 млн грн.

×