ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

«Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує


В рамках реалізації соціальних проектів, які направлені на допомогу незахищених верств населення та виконання місії – турбота про здоров’я нації, команда компанії «Фармпланета» вже не перший рік поспіль бере участь та організовує благодійні акції, піклується про дітей в дитячих будинках та допомагає армії.

Цією весною компанія «Фармпланета» передала допомогу медикаментами в медичні установи та громадські організації в різні регіони.

Допомогу отримали:

Громадська організація «Спілка інвалідів "Джерело надії", м. Маріуполь Донецької області.
Психоневрологічний інтернат, м. Біла Церква
Благодійний Фонд «Білі берети», м. Львів
Центр допомоги учасникам АТО «Фенікс», м. Львів
Військовий госпіталь, м. Біла Церква
Геріатричний пансіонат, м.Чернігів

До цього компанія «Фармпланета» вже надавала медикаменти військовим підрозділам ВСУ та учасників АТО, а також надавала гуманітарну допомогу мирному населенню в зоні бойових дій як медикаментами, так і продуктами харчування, одягу, побутових речей тощо, допомагала людям, які вимушено переселились з окупованих територій, а також лікарням, шпиталям, дитячим будинкам, будинкам для літніх людей, інтернатам та реабілітаційним центрам.

Крім того, компанія «Фармпланета» реалізує інші соціальні проекти, пов’язані з охороною зовнішнього середовища. Команда «Фармпланета» організувала акцію «Чистий Київ», на якій було зібрано і вивезено більше 200 кг сміття, а тепер компанія приєдналась до зеленої ініціативи «Зелений Бренд» - проект висадки дерев у місті Києві за затвердженим планом Київміськбуда.

««Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує ««Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує ««Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує ««Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує ««Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує ««Фармпланета» надала допомогу медикаментами тим, хто її потребує

×