ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Роз’яснення


ТОВ «Фармпланета» повідомляє, що згідно з технічними умовами виробництва власних продуктів – дієтичних добавок ГЕПАНАЗЕ, СІТОПРОСТАТ, ДЕКЛІМАНС, використання капсул певного кольору не регламентується.

Наразі у виробництві власних продуктів використовуються капсули білого кольору, що цілком відповідає технічним умовам.

Таким чином, зазначені продукти можуть бути в обігу у капсулах, як білого, так і інших комбінованих кольорів.

×