ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Учасники СУП в рамках Company Visit відвідали компанію «Фармпланета»


  Візити до успішних компаній для обміну досвідом стали вже традиційними для Спілки українських підприємців. 3 листопада учасники СУП відвідали компанії "Фармпланета".

Валерій Кондрук зазначив, що одна з переваг СУПу – це можливість для кожного підприємця звернутись до успішних бізнесменів та отримати готові кейси, які кожний може взяти за основу для розвитку власного бізнесу. А візити в компанії, які вже стали традиційними в СУПі – один з інструментів та прикладів того, як підприємці можуть ділитись з іншими своїм досвідом.

«Ми абсолютно відкриті і готові відповідати на ваші запитання, ділитись досвідом, а також ви можете звернутись за порадою до мене особисто», - зазначив Валерій Кондрук.

Учасники не стали зволікати та одразу ж скористались такою нагодою.

Власника однієї з найбільших компаній дистрибутора фармацевтичної продукції в Україні запитували про те, з чого розпочався його бізнес, з якими труднощами зіштовхувався Валерій, чи можна в Україні налагодити бізнес і поїхати відпочивати на Мальдіви та багато іншого.

«Я вважаю, що успіх моєї компанії в тому, що моя власна місія та місія компанії, а також моєї команди, з якою я працюю – співпадають. Все моє життя пронизане цією місією – я бажаю, щоб кожний українець в нашій країні жив довго та щасливо, щоб тривалість життя – подовжилась, щоб люди відчували себе затишно, знаючи, що коли це буде необхідно, вони отримають кваліфіковану медичну допомогу, що в них вистачить на це коштів. А також я наполягаю, що відповідальність на якості життя лежить лише на нас самих. Тому я б хотів, щоб кожний українець усвідомив важливість активного та здорового способу життя для того, щоб жити довго. Я демонструю це на власному прикладі долаючи марафони та присвячуючи тренуванням як мінімум годину кожного дня».


Також одна з настанов, яку Валерій Кондрук дав підприємцям, це приділяти увагу розвитку та навчанню персонала.

«Розвиток команди – це дуже важлива та необхідна річ, якщо ваша компанія динамічно розвивається. Разом із компанією мають рости і співробітники, тому зверніть увагу на те, як багато часу ви приділяєте персоналу, робіть це особисто, це дуже важливо. Побудувати бізнес та залишити його на команду можливо лише тоді, коли побудована система, коли команда мислить так само як і ви, і коли вміє брати на себе відповідальність. Якщо ви не приділили цьому уваги належним чином, то лишивши бізнес на команду ви просто його втратите. Тому моя порада – спочатку система, потім станьте для своєї команди тренером, навчить її, а потім відпускайте».


Крім зустрічі з власником компанії «Фармпланета» учасники мали змогу відвідати складський комплекс в Хотові та побачити процес роботи транспортної та складської логістики, поставити практичні запитання персоналу. Більш за все учасників візиту в компанії «Фармпланета» цікавили питання мотивації персоналу, автоматизації та оптимізації процесів логістики. На запитання відповідали Директор департаменту логістики Анна Юхимук, заступник директора з логістики Андрій Дубровін, Керівник відділу розвитку Антон Довганін та Керівник складу Геннадій Літус.

Також з діяльністю та планами компанії «Фармпланета» учасників СУП познайомила Директор з дистрибуції Тетяна Маренич, а також з короткою презентацією від компанії-партнера виступила Катерина Харченко, заступник директора з зовнішньо-економічної діяльності компанії «Новалік-фарм».

"Це був один з найкращих Company Visit, які організовував СУП. Дуже сподобалось, адже було багато корисної інформації. При тому, що учасники були з різних сфер бізнесу, програма була побудована таким чином, що кожний зміг отримати те, що хотів: від рекрутерів до управлінців та власників бізнесу. Дякуємо компанії «Фармпланета» за запрошення та відкритість»
, - 
Микола Фільцев, SysElegance Ltd.

×