ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Група компаній «Фармпланета» успішно пройшла аудит компанії Pfizer на відповідність вимогам ведення бізнесу


Лідер світового фармацевтичного ринку - компанія Pfizer - розпочала співпрацю з одним з найбільших вітчизняних фармацевтичних дистриб'юторів «Фармпланета». Це рішення було прийняте на основі результатів аудиту комплаєнс-програми компанії.

Представниками Pfizer була здійснена перевірка діяльності компанії, внутрішніх політик, операційних процедур, положень та інструкцій на відповідність національному законодавству у сфері трудових, податкових, договірних та антикорупційних відносин. Таким чином, «Фармпланета» підтвердила свою комплексну сертифіковану відповідність вимогам, що пред'являються до партнерів іноземних фармкомпаній, і була додана до міжнародного переліку третіх сторін, з якими співпрацює Pfizer.

Для компанії «Фармпланета» мінімізація корупційних ризиків посідає сьогодні перше місце серед комплаєнс-заходів. Крім ухвалення традиційних заходів у цій сфері, компанія однією з перших вітчизняних дистриб'юторів фармринку розробила додаткові регламенти і засоби контролю з урахуванням нових бізнес-завдань і картини ризиків, що динамічно змінюється, які втілилися в Антикорупційну програму.

Антикорупційна політика відображає прихильність компанії «Фармпланета» та його керівництва високим етичним стандартам ведення відкритого і чесного бізнесу для вдосконалення корпоративної культури, дотримання кращих практик корпоративного управління та підтримки ділової репутації для розвитку плідної співпраці.

Гарантована якість та безпека продукції - один з ключових критеріїв співпраці компанії з українськими та зарубіжними виробниками лікарських засобів. Сьогодні «Фармпланета» активно розвивається, посилює свої позиції на ринку, відкриваючи нові можливості для партнерів. Завдяки новому ефективному співробітництву, «Фармпланета» зможе розширити продуктовий портфель для поставок 4000 клієнтам з покриттям близько 60% точок продажів усього аптечного сегмента в Україні і гарантовано дозволить максимальній кількості пацієнтів отримати необхідні препарати в потрібних обсягах і у найкоротші терміни.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», є офіційним дистриб'ютором стратегічного партнера «Новалік-Фарм» препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум», а також продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

×