ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Протидія корупції


Група компаній «Фармпланета» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р., «Про Національне антикорупційне бюро України» та «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» розробила і впровадила Антикорупційну програму компанії.

Документ встановлює комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності ТОВ «Фармпланета» і поширюється на всіх працівників компанії.

Розробка Антикорупційної програми є черговим кроком ТОВ «Фармпланета» у створенні антикорупційного середовища в діяльності компанії, забезпечення безумовного дотримання вимог та обмежень законодавства з питань протидії корупції всіма працівниками підприємства.

ЗАВАНТАЖИТИ АНТИКОРУПЦІЙНУ ПРОГРАМУ

×