ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Команда


Компанія «Фармпланета» - планета нашої професійної самореалізації

Компанія «Фармпланета» має великий досвід роботи на фармацевтичному ринку і злагоджену команду професіоналів. Особливу увагу ми приділяємо підбору і розвитку співробітників. Адже саме персонал є ключовим фактором успішної компанії, що сприяє її стратегічному розвитку і досягненню бажаних результатів.

У команді «Фармпланета» працюють понад 1000 осіб. Штат компанії постійно поповнюється новими висококваліфікованими фахівцями. Наші провідні співробітники - справжні професіонали своєї справи - мають 20-річний досвід успішної роботи на фармацевтичному ринку України.

Сьогодні компанія «Фармпланета» є одним з лідерів українського фармацевтичного ринку. Але цим наші амбітні плани і завдання не обмежуються. Ми впевнено тримаємо курс на міжнародні ринки, розширюємо співпрацю в сфері розробки та виробництва інноваційних препаратів. Ми ставимо перед собою сміливі цілі, крокуємо назустріч новим викликам, досягаємо нових вершин.

Ми формуємо команду професіоналів, кращих керівників та фахівців у своїй галузі, орієнтованих на розвиток соціального потенціалу організації. Нам потрібні співробітники, які готові реалізовувати стратегію компанії і брати на себе відповідальність за досягнення намічених цілей. Саме тому в компанії «Фармпланета» успішно працює система мотивації персоналу за ключовими показниками ефективності (KPI). Ми високо цінуємо кращих співробітників, які поділяють ключові принципи компанії:

  • орієнтація на досягнення результатів;
  • командна робота і командна синергія;
  • високий рівень самостійності і відповідальності;
  • клієнтоорієнтованість;
  • професіоналізм і розвиток;
  • інноваційний підхід;
  • виконання завдань і дотримання термінів.

Компанія «Фармпланета» будує трудові взаємовідносини з персоналом на таких принципах: стабільність, доброзичливість і повага, навчання і розвиток.

Стабільність

Ми створюємо всі умови, щоб співробітники змогли максимально розкрити свої професійні та творчі здібності. Ми забезпечуємо можливість заробляти і отримувати гідну моральну й матеріальну винагороду. Кожен співробітник може бути впевнений у наявності постійної стабільної роботи.

Доброзичливість і повага

Ми переконані, що кожен співробітник заслуговує на повагу і гідну оцінку. А члени нашої команди знають, що відданість і лояльність до компанії не можна купити, її можна тільки заслужити. Традиційно в компанії співробітники надають один одному допомогу і підтримку, але не виконують при цьому роботу за іншого. Повага до колег і клієнтів - це аксіома. Зі свого боку компанія забезпечує співробітників комфортними умовами праці на робочих місцях, компенсує витрати на мобільний зв'язок у робочих цілях, надає службовий транспорт для робочих цілей, а також організовує корпоративний трансфер для співробітників до місця роботи і назад.

Навчання та розвиток

Компанія дбає про розвиток і навчання своїх співробітників. Ми практикуємо навчальні тренінги з підвищення рівня стандартів обслуговування і техніки продажів, а також вебінари, зовнішні та внутрішні тренінги, спрямовані на посилення та поглиблення управлінських компетенцій, підвищення професійних знань і умінь у відповідних сферах.

Якщо ви готові рости і розвиватися, брати на себе відповідальність, долати труднощі і приєднатися до глобального, бізнесу, що динамічно розвивається - тоді ми з нетерпінням чекаємо на вас.

×