ДИСТРИБУЦІЯ
Ми забезпечуємо професійне дистрибуційне просування медичних препаратів і продуктів для здоров’я по всій території України, гарантуючи високі результати продажів.
МАРКЕТИНГ ТА ПРОСУВАННЯ
Ми надаємо виробникам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу медичних препаратів і продуктів для здоров'я.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТІВ
Ми надаємо професійну підтримку виробникам у реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та продуктів для здоров'я, включаючи підготовку документації та її супровід в державних органах.
ЛОГІСТИКА
Ми пропонуємо комплексні логістичні послуги, що включають відповідальне зберігання, перевезення вантажів, оформлення документації та митний супровід «під ключ».
КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми виготовляємо сучасні лікарські препарати і продукти для здоров'я, у тому числі, власної розробки, на високотехнологічних підприємствах лідерів світової фармацевтичної індустрії.

Місія та цілі компанії


Наша місія
Поліпшувати якість і збільшувати тривалість життя людей для забезпечення організацій та населення України якісними медичними препаратами та продуктами для здоров'я. Ми залучаємо новітні технології та міжнародний досвід, тим самим, робимо свій внесок у забезпечення світових стандартів охорони здоров'я.

Наша мета
Ми розвиваємо всі напрямки фармацевтичного бізнесу, щоб стати провідною компанією повного циклу послуг на фармацевтичному ринку України, а також розширити свою присутність в країнах Східної Європи та СНД.

×